Запис лекції з інформатики Могильного С. Б. від 18.01.2016 р. «Інтернет речей – данина моді чи виклик сьогодення?»

Головна » Ресурсний центр » Відео » » Запис лекції з інформатики Могильного С. Б. від 18.01.2016 р. «Інтернет речей – данина моді чи виклик сьогодення?»

Вираз «Інтернет речей» вперше з’явився в лексиконі ще в 1998 р. Це назва нової технології, яка різко вторгається в наше життя, витісняючи спілкування в Інтернеті «людина-з-людиною» спілкуванням речей: датчиків, мікрокомп’ютерів, хмарних сервісів тощо. Під час лекції розглядаються перспективи впровадження нової технології, яку не випадково вважають наступною революцією в Інтернеті. Розглядаються головні «гравці» і наскільки багато вже зроблено ними, щоб нова технологія заволоділа суспільством.

Дана технологія неможлива без відповідного програмного та програмного забезпечення – про це в третій частині вебінару. А заключна частина присвячена впровадженню елементів нової технології в навчальний процес, щоб нинішні випускники шкіл змогли оволодіти  тими знаннями, з якими вони будуть впроваджувати нову технологію в життя.

Лектор: Могильний Сергій Борисович, кандидат технічних наук, доцент радіотехнічного факультету Національного технічного університету  України «Київський політехнічний інститут»

Дата і час проведення: 18 січня 2016 року о 16.00